مراحل ساخت ویلای چوبی:

1. قطر دیواره ها وبسته بندی:
چوبین ویلا قادر خواهد بود بنا هایی را با متراژ مختلف و از قطر دیواره دو سانت تا بیست و چهار سانتیمتر را اجرا نماید و نیز میتوانیم در صورت تمایل پیشنهاد خود را جهت احداث واحد های مورد نظر شما با نقشه های پیوستی و با قطر های مختلف که نیاز های شما را به نسبت مکان نصب و دمای محیط کاملا بر طرف نماید طراحی و ارایه نماییم.
بسته بندی به صورت پالت و کد گذاری میباشد.
2. نوع چوب و کیفیت کالا:
از انواع چوب های مرغوب وارداتی روسی میباشد که با شیار های ایجاد شده جهت اتصال بهتر ونیز جهت جلو گیری از ورود و خروج هوا و بهینه سازی مصرف انرژی در هنگام نصب کاملا به هم قفل و در برابر زلزله تا درصد بسیار بالایی مقاوم میباشد.
3. دربها و پنجره ها:
دربها چوبی و پنجره ها نیز معمولا از نوع چوبی یا upvc با شیشه های دو جداره میباشند.

4. اجرای سقف:
معمولا با نمای داخلی چوبی میباشد و پوشش بیرونی آن از نوع شینگل یا آندوویلا یا دکرا که مورد استفاده بیشتر در سازه های چوبی را دارد،تشکیل میگردد.

5. کف سازی:
ترجیحا از نوع سرامیک طرح چوب و یا لیمنت میباشد.

6. رنگ دیواره ها:
از نوع بهترین رنگ اروپایی مخصوص چوب با تنوع رنگ بندی که پس از اجرا، نمای ظاهری چوب را نیز حفظ مینماید تشکیل گردیده و در برابر آفتاب،رطوبت،آفات و حشرات کاملا مقاوم و تا حدودی در برابر آتش نیز مقاومت ایجاد مینماید.

7. تاسیسات:
امکان نصب شوفاژ،پکیج،بخاری گازی و کولر های اسپیلت سرمایشی و گرمایشی وجود دارد.

8. آشپز خانه و سرویس های بهداشتی:
کابینت آشپز خانه بنا به سلیقه خریدار از جنس MDF ویا تمام چوبی وبا لوازم بهداشتی وشیر آلات داخلی با کیفیت بالا انجام میگیرد.

9. فندانسیون:
انجام زیر سازی به نسبت مکان نصب متغیر میباشد و حد اقل برای زمین های هموار تا 50 سانتیمتر مورد نیاز است که در صورت نیاز به ارتفاع بیشتر،توسط مهندسین شرکت جهت اجرا به خریدار اعلام و نقشه جانمایی اتصالات،لوله ها و تاسیسات نیز ارایه خواهد شد.

10. مراحل نصب:
-اجرای فندانسیون بتون آرمه و پیش بینی اتصالات مناسب.
-اولین قطعه دیواره توسط اتصالات مخصوص،به زمین متصل وپس از نصب آخرین قطعه جهت استحکام بیشتر در برابر طوفان،مجددا از بیرون توسط کمربند های چوبی احاطه و محکم میگردند.
-پس از اجرای سقف،عملیات تکمیلی تاسیسات و برق ساختمان انجام میشود.

11. زمان نصب:
مدت زمان نصب بدنه در شرایط عادی و جوی مناسب و در صورت آماده بودن زیر سازی برای واحد های یک طبقه 5 روز و دوبلکس 10 روز کاری وتکمیل و تحویل کار 30 روز میباشد.

12. زمان سفارش و واردات:
مدت زمان سفارش،ساخت و حمل تا محل پروژه، در شرایط عادی حدود 30 روز کاری محاسبه گردیده است.

13. نحوه فروش:
در زمان عقد قرار داد حدود چهل درصد قیمت کل فروش نقدا و چهل درصد قبل از حمل و ورود به محل پروژه و قبل از شروع عملیات نصب با رویت کالا توسط خریدار و 10 درصد زمانی که پروژه 50 درصد پیشرفت داشته و الباقی پس از اتمام کار و تنظیم صورت جلسه تکمیلی و تحویل آن به خریدار دریافت میگردد.

14. مدت زمان گارانتی:
بنا های فوق در صورتیکه از طریق چوبین ویلا نصب و با رنگهای مربوطه پوشش دهی شده باشند، تا یک سال در برابر آتش سوزی،سیل،صاعقه،زلزله طوفان و گردباد بیمه رایگان وتا 15 سال در برابر  عوامل فنی گارانتی میگردد.